Úvod Blog Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

20.01.2022

Využívejte rozšířené služby pohodlně a jednoduše díky mobilní Nej.cz aplikaci

Surfování na internetu

Každý klient Nej.cz si nyní může volně stáhnout užitečnou mobilní aplikaci (Android, iOS), která nabízí doplňkové funkce k zakoupeným službám, umožní ovládat vaši Nej TV nebo sledovat vysílání na cestách.

Nej.cz najdete také v podobě aplikace, kterou jednoduše stáhnete a nainstalujete do vašeho mobilního zařízení. Aplikace běží na všech telefonech se systémy iOS i Android. Získáte díky ní přístup k řadě funkcí, jako je například zrcadlení televizního programu z mobilního telefonu na televizi. S mobilní aplikací můžete vzdáleně ovládat i váš set-top-box.

Jak vám bude mobilní aplikace Nej.cz užitečná?

V aplikaci Nej.cz si přehrajete živé vysílání, záznamy z archivu, osobní nahrávky i filmy na přání. Pohodlně se dostanete ke všemu obsahu, k němuž máte přístup v rámci svých Nej služeb (například Nej televize).

Aplikace je určená všem zákazníkům Nej.cz. Na vašem mobilu si s ní pustíte živé televizní vysílání i obsah ze záznamu a své oblíbené pořady můžete sledovat třeba i na cestách. Stream dosahuje vysoké kvality, a to i při pomalejším připojení. Díky funkci Timeshift jednoduše přetočíte právě vysílaný pořad na začátek, a tak vám nic neuteče. Funkce Archiv vám zase zpřístupní pořady až 7 dní zpětně.

V mobilní aplikaci najdete všechny vaše oblíbené televizní kanály – i ty z klasické nabídky (například ČT, Nova, Prima a další). Součástí je také přehledný televizní program na následující týden spolu s detailními informacemi o jednotlivých pořadech.

Aplikace pro Android a iOS od Nej.cz vám dovolí pohodlně přistupovat k vašim službám z mobilního zařízení a některé z nich využívat také mimo domov. Platformu pro Android i iOS si můžete zdarma stáhnout z této stránky.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl