Úvod Blog Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Využívejte rozšířené služby pohodlně a jednoduše díky mobilní Nej.cz aplikaci

Surfování na internetu

Každý klient Nej.cz si nyní může volně stáhnout užitečnou mobilní aplikaci (Android, iOS), která nabízí doplňkové funkce k zakoupeným službám, umožní ovládat vaši Nej TV nebo sledovat vysílání na cestách.

Nej.cz najdete také v podobě aplikace, kterou jednoduše stáhnete a nainstalujete do vašeho mobilního zařízení. Aplikace běží na všech telefonech se systémy iOS i Android. Získáte díky ní přístup k řadě funkcí, jako je například zrcadlení televizního programu z mobilního telefonu na televizi. S mobilní aplikací můžete vzdáleně ovládat i váš set-top-box.

Jak vám bude mobilní aplikace Nej.cz užitečná?

V aplikaci Nej.cz si přehrajete živé vysílání, záznamy z archivu, osobní nahrávky i filmy na přání. Pohodlně se dostanete ke všemu obsahu, k němuž máte přístup v rámci svých Nej služeb (například Nej televize).

Aplikace je určená všem zákazníkům Nej.cz. Na vašem mobilu si s ní pustíte živé televizní vysílání i obsah ze záznamu a své oblíbené pořady můžete sledovat třeba i na cestách. Stream dosahuje vysoké kvality, a to i při pomalejším připojení. Díky funkci Timeshift jednoduše přetočíte právě vysílaný pořad na začátek, a tak vám nic neuteče. Funkce Archiv vám zase zpřístupní pořady až 7 dní zpětně.

Aplikace pro mobil

V mobilní aplikaci najdete všechny vaše oblíbené televizní kanály – i ty z klasické nabídky (například ČT, Nova, Prima a další). Součástí je také přehledný televizní program na následující týden spolu s detailními informacemi o jednotlivých pořadech.

Aplikace pro Android a iOS od Nej.cz vám dovolí pohodlně přistupovat k vašim službám z mobilního zařízení a některé z nich využívat také mimo domov. Platformu pro Android i iOS si můžete zdarma stáhnout z této stránky.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl