Úvod Blog Mění se zobrazení kamer v klientské sekci Moje Nej: Jaké změny vás čekají?

Mění se zobrazení kamer v klientské sekci Moje Nej: Jaké změny vás čekají?

27.06.2021

V rámci posledních modernizací webu Nej.cz došlo také k úpravám zobrazování kamer v klientské části Moje Nej. Jaké změny u kamer nastaly?

Používáte ve své firmě, ve vlastním či v bytovém domě kamerové systémy od Nej.cz? Dobrá zpráva pro vás: po přihlášení do sekce Moje Nej jsou nyní výstupy kamer zobrazovány novým, přehlednějším způsobem. Jak nové zobrazení vypadá a proč se vyplatí chránit majetek kamerovým systémem?

Nové zobrazování kamer v Moje Nej

Proč k úpravám zobrazení kamer došlo? Načítání kamer bylo pomalejší, a tak se Nej.cz rozhodlo přijít s efektivnějším řešením. Nově budou jednotlivé kamery zasazeny do samostatných záložek (tabů), jež si můžete pojmenovat a seřadit podle potřeby. Další novinkou je adresář pro všechny zákazníky, kteří používají více kamer v jednom domě.

Modernizované zobrazení kamer nyní objevíte v sekci Moje Nej, do níž se přihlásíte svým číslem zákaznické smlouvy a PINem či heslem.

Proč chránit své nemovitosti či venkovní prostory kamerovým systémem?

Možná teprve přemýšlíte o pořízení kamerového systému. Řešení od Nej.cz má jednu velkou výhodu: počáteční náklady na pořízení kamer a potřebného příslušenství jsou nulové. Kamery Nej.cz totiž fungují jako služba: čeká vás pouze měsíční poplatek za pronájem kamerového systému. Díky tomu bude váš majetek v bezpečí před zloději i vandaly.

Náhledy kamer si zobrazíte kdykoliv živě z vašeho počítače, tabletu i mobilního telefonu. Služba je ideálním způsobem ochrany nejen pro soukromé domy, ale také pro firemní areály a nemovitosti či bytové domy. Kamer můžete mít přesně tolik, kolik potřebujete a s nově upraveným zobrazováním jejich náhledů v sekci Moje Nej bude jejich správa ještě snazší.

Zobrazování kamer v sekci Moje Nej se dočkalo modernizace a jejich náhledy budou jednodušší a přehlednější. Kamery si nově můžete pojmenovat a řadit dle libosti. Stačí se jen přihlásit do sekce Moje Nej. Zvažujete zavedení či rozšíření kamerového systému? Kontaktujte Nej.cz nebo se podívejte do sekce webu Nej.cz Kamery, kde najdete kompletní nabídku kamerových systémů.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl