Úvod Blog Jak sledovat TV pořady a seriály na mobilech? Zkuste internetovou televizi

Jak sledovat TV pořady a seriály na mobilech? Zkuste internetovou televizi

Sledování TV na mobilu

Sledování oblíbených pořadů na mobilu i tabletu je dnes hračka. Moderní mobilní zařízení bez problémů zvládnou příjem i plynulé přehrávání pořadů, a to díky technologii IPTV.

S IPTV (internetovou televizí) můžete na mobilním telefonu nebo tabletu sledovat vaše oblíbené pořady doma, na cestách i na chalupě. A jak to funguje?

Zábava v kapse

Přes mobilní zařízení se po aktivaci IPTV dostanete k programům, které vás baví. Jediné, co potřebujete, je běžné připojení k internetu. Chcete-li sledování přerušit, jednoduše pořad pozastavíte a kdykoliv jej můžete znovu pustit.

Samozřejmostí je funkce přetáčení obsahu na scény, které máte nejraději, jejich ukládání jako oblíbených nebo zpětné sledování dílů, které vám utekly. IPTV často disponuje také rozsáhlou videotékou (například od HBO), takže se dostanete ke klasice i k posledním filmovým hitům a seriálům, které zrovna hýbou světem.

Výhody IPTV na mobilu

Při pořízení IPTV získáte účet u poskytovatele, s nímž automaticky obdržíte přístup k aplikaci pro Android i Apple. A právě mobilní aplikace zaručí, že bude IP televize perfektně fungovat i na telefonu a tabletu. K oblíbeným pořadům či k živému vysílání se dostanete kdykoliv a odkudkoliv. Večer na dovolené zhlédnete poslední díl nového seriálu a na služební cestě máte odpolední zábavu jasnou.

TV v mobilu

Spolu s IPTV získáte přístup také do archivu, v němž najdete již vysílané pořady. A naši IPTV můžete sledovat až na 4 různých zařízeních. Každý člen rodiny si tak naladí přesně to, co ho baví.

Konfigurace a volba programů ve vašich rukou

V balíčku IPTV nemusíte mít televizní kanály, které nesledujete. Milujete sport? Balíček si naladíte do sportovní tématiky. Hledáte spíše dětské kanály, aktuální informace o světovém dění nebo vás zajímá hobby tematika? Při pořízení IPTV si zvolíte přesně ty stanice, které máte rádi. Tak skončí neustálé přepínání mezi desítkami stanic, na které se nedíváte.

Co sledují ostatní

Rádi byste se na něco podívali, ale nevíte přesně na co? IP televize vám prozradí, co nejvíce sledují ostatní uživatelé a doporučí vám pořady přesně podle toho, co máte rádi. Tím vám ulehčí rozhodování a nabídne vám tituly, které vás budou opravdu zajímat.

S IP televizí a mobilním telefonem či tabletem máte po ruce spoustu zábavy, ke které se dostanete ve dne v noci, doma i na cestách. Stačí jen zapnout.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl