Úvod Blog Jak sledovat TV pořady a seriály na mobilech? Zkuste internetovou televizi

Jak sledovat TV pořady a seriály na mobilech? Zkuste internetovou televizi

04.05.2020

Sledování oblíbených pořadů na mobilu i tabletu je dnes hračka. Moderní mobilní zařízení bez problémů zvládnou příjem i plynulé přehrávání pořadů, a to díky technologii IPTV.

S IPTV (internetovou televizí) můžete na mobilním telefonu nebo tabletu sledovat vaše oblíbené pořady doma, na cestách i na chalupě. A jak to funguje?

Zábava v kapse

Přes mobilní zařízení se po aktivaci IPTV dostanete k programům, které vás baví. Jediné, co potřebujete, je běžné připojení k internetu. Chcete-li sledování přerušit, jednoduše pořad pozastavíte a kdykoliv jej můžete znovu pustit.

Samozřejmostí je funkce přetáčení obsahu na scény, které máte nejraději, jejich ukládání jako oblíbených nebo zpětné sledování dílů, které vám utekly. IPTV často disponuje také rozsáhlou videotékou (například od HBO), takže se dostanete ke klasice i k posledním filmovým hitům a seriálům, které zrovna hýbou světem.

Výhody IPTV na mobilu

Při pořízení IPTV získáte účet u poskytovatele, s nímž automaticky obdržíte přístup k aplikaci pro Android i Apple. A právě mobilní aplikace zaručí, že bude IP televize perfektně fungovat i na telefonu a tabletu. K oblíbeným pořadům či k živému vysílání se dostanete kdykoliv a odkudkoliv. Večer na dovolené zhlédnete poslední díl nového seriálu a na služební cestě máte odpolední zábavu jasnou.

Spolu s IPTV získáte přístup také do archivu, v němž najdete již vysílané pořady. A naši IPTV můžete sledovat až na 4 různých zařízeních. Každý člen rodiny si tak naladí přesně to, co ho baví.

Konfigurace a volba programů ve vašich rukou

V balíčku IPTV nemusíte mít televizní kanály, které nesledujete. Milujete sport? Balíček si naladíte do sportovní tématiky. Hledáte spíše dětské kanály, aktuální informace o světovém dění nebo vás zajímá hobby tematika? Při pořízení IPTV si zvolíte přesně ty stanice, které máte rádi. Tak skončí neustálé přepínání mezi desítkami stanic, na které se nedíváte.

Co sledují ostatní

Rádi byste se na něco podívali, ale nevíte přesně na co? IP televize vám prozradí, co nejvíce sledují ostatní uživatelé a doporučí vám pořady přesně podle toho, co máte rádi. Tím vám ulehčí rozhodování a nabídne vám tituly, které vás budou opravdu zajímat.

S IP televizí a mobilním telefonem či tabletem máte po ruce spoustu zábavy, ke které se dostanete ve dne v noci, doma i na cestách. Stačí jen zapnout.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl