Úvod Blog Dinosauří park

Dinosauří park

29.09.2020

Užijte si 3D dinosauří park v Premium Outlet Prague Airport, který vás vtáhne!

V outletu u pražského letiště zažijete nejen výhodné nákupy za outletové ceny, ale spolu s dětmi i obrovskou porci virtuální zábavy. Čeká vás tu nejedno překvapení: pořídit si můžete třeba i selfie s dinosaury!

Nej.cz se stalo hrdým partnerem trojrozměrného virtuálního dinosauřího parku pro celou rodinu, který najdete v pražském outletu (POP). Jedná se o multisenzorickou hru pro všechny příznivce dinosaurů a milovníky virtuální reality. Postavte se tváří v tvář dinosaurům, pohybujte se mezi nimi a zažijte pravěký svět tak, jak jste ho ještě neviděli.

Setkání s dinosaury ve virtuálním světě

Díky nejmodernějším technologiím nyní zažijete v POP pravěk na vlastní kůži. Ve virtuálním světě se vypravíte mezi ikonické dinosauří druhy a setkáte se třeba i s hrozivým tyrannosaurem rexem, z jehož řevu vám naskočí husí kůže.

V dinosauřím světě se můžete volně pohybovat díky speciálnímu batůžku s počítačem a virtuálním brýlím. Plochu přes 200 metrů čtverečních prozkoumáte samostatně nebo s kamarády. Čeká vás pátrání po legendárním druhu dinosaura i objevování pravěkého světa. A s dinosaury si můžete udělat i selfie!

Nej.cz se stará o technickou stránku a pomáhá zajistit vytvoření dokonalé iluze dávných časů. Celý pravěký svět vás opravdu pohltí.

Vyhlídková terasa, rozsáhlá sbírka automobilů i zábava pro nejmenší

Kromě dinosaurů na vás v pražském outletu čeká také interaktivní vyhlídková terasa pro milovníky letadel, na které můžete – třeba při kávě – sledovat ranvej v reálném čase, a to včetně komunikace pilotů s řídicí věží.

Tím ale možnosti zábavy v POP zdaleka nekončí. V outletu můžete navštívit i zdarma přístupnou sbírku čítající na 200 unikátních automobilů, která potěší všechny motoristické nadšence. Vaše děti se mohou vyfotit s kouzelnými křídly, označit fotku na Instagramu a soutěžit o nákupní dárkové poukazy.

Nechybí ani dětský vláček a herní koutek pro ty nejmenší nebo působivá lebka triceratopse, kterou si prohlédnete v rozšířené realitě.

V outletovém nákupním centru POP si užijete skvělé nákupy i spoustu zábavy. Nej.cz zajišťuje technickou stránku, a tak si můžete být jisti, že si pravěký svět dinosaurů i jiné atrakce užijete opravdu naplno. Tak vyrazte do POP s celou rodinou – nudit se určitě nebudete. 

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl