Úvod Blog Aktualizace webového přehrávače NejTV

Aktualizace webového přehrávače NejTV

09.05.2022

Notebook a výčet webových prohlížečů

 

Vyšla aktualizace webového přehrávače naší televizní platformy NejTV pro všechny klienty. Co nového tato aktualizace přináší?

 

Výraznou změnou je úprava vzhledu do modernějšího stylu, a to díky změně pozadí v hlavním menu a grafické úpravě ikon. Dále prošly úpravami i sekce TV a EPG a došlo i na celkovou optimalizaci prostředí samotné platformy NejTV.

 

Aplikace je již nahrána s novou aktualizací na webu tv.nej.cz. Není zde potřeba nic instalovat, pouze se případně znovu přihlásit. Webový přehravač je podporovaný pouze přehravači Google Chrome (od verze 69), Safari (od verze 11) a Microsoft Edge. Ostatní internetové prohlížeče nejsou podporovány, přehrávání v nich tak nemusí fungovat správně. 

 

Máte-li jakékoliv potíže či dotazy, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku na čísle 488 999 488, případně váš technický dotaz pošlete e-mailem přímo naší technické podpoře na adresu technicka.podpora@nej.cz, kde vám kolegové ochotně poradí a případně pomůžou vše nastavit. Vaše zpětná vazba k novému prostředí je pro nás velmi důležitá, budeme za ni moc rádi.

 

Doufáme, že se vám nové prostředí bude líbit a přejeme vám příjemnou zábavu nejen při používání vylepšené televizní platformy NejTV.

 

V případě, že se setkáte s chybným vykreslováním znaků či nesmyslnými popisky, jedná se o známý problém, kdy doporučujeme vymazat cookies pro web "tv.nej.cz" ve Vašem prohlížeči. V Chrome to provedete jednoduše tak, že u adresy stránky "tv.nej.cz" je vlevo ikonka zámku. Na tuto ikonku klikněte a vyberete z nabídky "soubory cookie". Otevře se nové okno, kde klikněte na "tv.nej.cz" a dole dejte odebrat. Poté prohlížeč zavřete a znovu spusťte.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl