Úvod Blog Aktualizace webového přehrávače NejTV

Aktualizace webového přehrávače NejTV

Notebook a výčet webových prohlížečů

 

Vyšla aktualizace webového přehrávače naší televizní platformy NejTV pro všechny klienty. Co nového tato aktualizace přináší?

 

Výraznou změnou je úprava vzhledu do modernějšího stylu, a to díky změně pozadí v hlavním menu a grafické úpravě ikon. Dále prošly úpravami i sekce TV a EPG a došlo i na celkovou optimalizaci prostředí samotné platformy NejTV.

 

Aplikace je již nahrána s novou aktualizací na webu tv.nej.cz. Není zde potřeba nic instalovat, pouze se případně znovu přihlásit. Webový přehravač je podporovaný pouze přehravači Google Chrome (od verze 69), Safari (od verze 11) a Microsoft Edge. Ostatní internetové prohlížeče nejsou podporovány, přehrávání v nich tak nemusí fungovat správně. 

 

Máte-li jakékoliv potíže či dotazy, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku na čísle 488 999 488, případně váš technický dotaz pošlete e-mailem přímo naší technické podpoře na adresu technicka.podpora@nej.cz, kde vám kolegové ochotně poradí a případně pomůžou vše nastavit. Vaše zpětná vazba k novému prostředí je pro nás velmi důležitá, budeme za ni moc rádi.

 

Doufáme, že se vám nové prostředí bude líbit a přejeme vám příjemnou zábavu nejen při používání vylepšené televizní platformy NejTV.

 

V případě, že se setkáte s chybným vykreslováním znaků či nesmyslnými popisky, jedná se o známý problém, kdy doporučujeme vymazat cookies pro web "tv.nej.cz" ve Vašem prohlížeči. V Chrome to provedete jednoduše tak, že u adresy stránky "tv.nej.cz" je vlevo ikonka zámku. Na tuto ikonku klikněte a vyberete z nabídky "soubory cookie". Otevře se nové okno, kde klikněte na "tv.nej.cz" a dole dejte odebrat. Poté prohlížeč zavřete a znovu spusťte.


Mohlo by vás zajímat

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo
10. 10. 2023

Jak změnit heslo na Wi-Fi aneb usnadněte život sobě i všem okolo

Když si pořídíte nový router, většinou budete mít od jeho výrobce automaticky přednastavené heslo Wi-Fi. Bývá sice bezpečné, ale na druhou stranou komplikované a těžko zapamatovatelné. Ukážeme vám tedy, jak heslo domácí Wi-Fi změnit na vlastní....

Přečíst celý článek

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?
14. 9. 2023

Jak zjistit, která rychlost internetu je ideální pro vaši domácnost?

Když si domů pořizujete internetové připojení, měli byste kromě řady jiných faktorů dobře zvážit také jeho rychlost. Díky tomu se vám nestane, že rychlost vybraného tarifu nebude stačit vašim potřebám, nebo že ji naopak vůbec...

Přečíst celý článek

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu
17. 8. 2023

Návod: Jak správně měřit rychlost internetu

Věděli jste, že změřit rychlost internetu zvládne během chvilky i laik? Sepsali jsme pro vás návod, jak postupovat, abyste naměřili správné hodnoty. Poradíme vám také, které online nástroje k testu internetové rychlosti využít. Je možné, že jste doposud nepotřebovali rychlost internetu změřit. Jeden ale nikdy...

Přečíst celý článek

© 2024 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl