Úvod Blog Aktualizace aplikace pro televizory LG

Aktualizace aplikace pro televizory LG

21.04.2022

Televize a ovladač 

Vyšla aktualizace naší aplikace NejTV pro televizory od společnosti LG. Aktualizace obsahuje nejen grafickou změnu prostředí, které je nyní shodné s prostředím v našich settopboxech a aplikaci pro Android TV. Na co dalšího se můžete těšit?

 

Hlavní změnou je úprava vzhledu do modernějšího stylu, a to díky změně pozadí v hlavním menu, a grafické úpravě ikon. Dále prošly úpravami i sekce TV a EPG, a došlo také na celkovou optimalizaci prostředí samotné platformy NejTV.

 
Aplikace by se ve vašem televizoru měla aktualizovat sama při dalším spuštění TV, či spuštění samotné NejTV aplikace. Pokud by se tak nestalo, vyzkoušejte vyhledat aplikaci v LG Content Store a následně ji aktualizovat ručně.

 

Máte-li jakékoliv potíže či dotazy, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku na čísle 488 999 488, případně váš technický dotaz pošlete e-mailem přímo naší technické podpoře na adresu technicka.podpora@nej.cz, kde vám kolegové ochotně poradí a případně pomůžou vše nastavit. Vaše zpětná vazba k novému prostředí je pro nás velmi důležitá, budeme za ni moc rádi.

 

Doufáme, že se vám nové prostředí bude líbit a přejeme vám příjemnou zábavu nejen při používání vylepšené televizní platformy NejTV.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl