Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Aktuálně

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Oznámení o změnách v NejTV nabídce

29. 1. 2022

Vážená paní, vážený pane,

dovolte nám prosím, abychom Vás informovali o změnách ve vaší současné nabídce služeb, které odebíráte od Nej.cz. Změny, o kterých vám dnes píšeme, vstoupí v platnost 1. března letošního roku.

Jak víte, Nej.cz vám poskytuje programy z nejrůznějších televizních stanic, od mnoha vlastníků televizních licencí, od bezpočtu tvůrců televizní zábavy, filmů či zpravodajství, a to v jedné komplexní nabídce. Cokoliv si z naší nabídky vyberete, vám dodáváme až k vám domů, aniž byste museli přemýšlet, která stanice vysílá přes družici, kterou zachytíte pozemní anténou, co jde kabelem anebo přes internet. Usnadňujeme vám život tím, že vám dáváme širokou možnost volby, aniž byste se museli starat o technickou stránku příjmu signálu. Za programy, které od nás dostáváte, platíme vlastníkům programových licencí distribuční poplatky.

V těchto dnech nám skupina Nova a skupina Prima oznámily, že zvyšují distribuční poplatky, a to zejména za možnost zpětného přehrávání již dříve odvysílaného televizního pořadu či za pozastavení živého vysílání, tedy těch služeb, které u vás získaly značnou popularitu. Určitě vás nechceme o tyto hojně využívané možnosti připravit. Abychom nemuseli ustupovat od současné technologické kvality přenosu programů, musíme - přinejmenším částečně - promítnout navýšení distribučních poplatků od uvedených dvou držitelů televizních licencí do našeho kreditového systému.
Od dnešního dne proto dochází v kreditovém systému k následující změně:

• Nova - skupina programů (6x) - 3 kredity (původně 2 kredity)
• Nova – přehrání s časovým posunem - 3 kredity (původně 2 kredity)
• Prima - skupina programů (9x) - 4 kredity (původně 3 kredity)
• Prima - přehrání s časovým posunem - změna funkcionality*

* Položka „Prima - přehrání s časovým posunem“ nebude nově umožňovat přetáčení reklam. Protože podmínky zákazu přetáčení reklam jsou dosud nejednoznačné, trvalé řešení budeme schopni garantovat pravděpodobně až od letošního dubna. Současně nás majitel programové licence, FTV Prima, spol. s r. o., upozornil, že se teprve v budoucnu rozhodne, zda nevymaže přehrávání s časovým posunem i ze své nabídky úplně.


Určitě nechceme, aby vám vznikaly třeba jen dočasně jakékoliv potíže při sledování vašich nejoblíbenějších stanic ze skupiny Nova a skupiny Prima, způsobené tím, že oba provozovatelé žádají vyšší poplatky. Proto jsme vám ode dneška bezplatně navýšili váš balíček o 4 kredity, a to na dobu do konce února. Od 1. 3. 2022 budeme za tyto 4 kredity účtovat 40 Kč měsíčně. Po této úpravě vám tak zůstane v základním balíčku jeden kredit k dispozici pro volbu dalšího programu.

V případě, že platíte za současnou nabídku našich služeb prostřednictvím SIPO, případně inkasa z účtu, nemusíte provádět žádnou změnu v úhradách. My ji provedeme sami za vás. Děkujeme však, pokud si zkontrolujete, zda nemáte nastaven limit pro tyto typy plateb. Pokud však hradíte fakturu jakýmkoliv jiným způsobem, pak bychom vás rádi požádali, abyste si od 1. 3. 2022 upravili výši úhrady v souladu s novou částkou na faktuře.

Jsme přesvědčeni, že i nadále je naše programová nabídka přitažlivá a vy nám v Nej.cz navzdory cenovým úpravám skupin Nova a Prima zůstanete věrni. Avšak v souladu s obchodními podmínkami máte možnost, v případě nesouhlasu s těmito změnami, zaslat písemnou výpověď na zákaznické centrum do 20. 2. 2022. Výpověď bude v tomto případě účinná od 1. 3. 2022. Doufáme však, že náš systém kreditů vám stále nabízí velkou pružnost, abyste si mohli z programů vybrat, co vás zajímá a sledovat to tehdy, kdy sami chcete.

Dovolte nám ještě na tomto místě zmínit některé novinky:

• přidání 1 kreditu do kreditového balíčku za 140 Kč měsíčně - původně 14, nově 15 kreditů
Prima CNN News bude včleněna do balíčku skupiny Prima
• Spouštíme následující nové TV stanice:
o Šláger Premium
o Deutsche Welle
o RTVS Šport
o TVP Sport
o Comedy House

• zahájení prodeje nových mobilních tarifů už od 99 Kč měsíčně, neomezené volání v rámci mobilní sítě Nej.cz či různé varianty datových tarifů.

Kompletní přehled našich služeb najdete na www.nej.cz nebo se můžete informovat na zákaznické lince 488 999 488, u které jsme nově prodloužili provoz do 20:00 hod. Dále můžete navštívit některou z našich 33 poboček po celé České republice.za Nej.cz s.r.o. Marius Marcolla
obchodní ředitel

Potřebujete poradit?

Nechte nám tu své číslo, zavoláme vám zpět

© 2022 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl