Úvod Web Nej.cz prochází další modernizací: Na jaké novinky se můžete těšit?

Web Nej.cz prochází další modernizací: Na jaké novinky se můžete těšit?

Webové stránky Nej.cz postupně získávají nový, modernější kabátek. Tento proces pokračuje také v letošním roce. Jaké novinky vás nyní čekají na webu Nej.cz?

Nej.cz se rozhodlo vylepšit stávající web tak, aby se na něm každý klient ještě snáze orientoval, pohodlně našel všechny informace a dozvěděl se vše důležité nejen o Nej službách. Jaké úpravy webu přišly na řadu právě nyní?

Modernizace stránek O nás a Kontakt

Na nově upravené stránce O nás najdete stručné představení společnosti a dozvíte se, jak dlouho vás již Nej.cz spojuje se světem i kolik připojených domácností a firem nyní využívá Nej služby. Najdete zde také informace o poskytování stabilního internetu, široké nabídce služeb a investicích do rozvoje sítě i technologií. Tyto tři body tvoří základní pilíře firemní filosofie Nej.cz. Podstránka vás navede i na detailní přehled služeb.

Také sekce Kontakty doznala větších změn. Získala modernější vzhled, který vám pomůže se snazší orientací. Na kontaktní stránce najdete přehledné informace o způsobech, kterými se můžete spojit s Nej.cz. Součástí je i mapka, zobrazující pobočky a partnery Nej.cz. Přes ni se jedním kliknutím dostanete na kontaktní stránku vybrané pobočky s informacemi o provozní době a případných změnách v ní.

Sekce Aktuálně, Dokumenty a Podpora

Modernizace se dotkla také sekce Aktuálně. Stránka se dočkala nového grafického provedení a přináší tak ještě přehledněji důležité informace pro zákazníky spojené s konkrétními pobočkami nebo lokalitami. Oznámení jsou řazena od nejnovějších k nejstarším. V této sekci najdete i aktuální informace o odstávkách provozu, prokliknete se na tiskové zprávy, legislativní informace nebo aktuálně volné pozice v záložce Kariéra.

Ve vylepšené sekci Dokumenty najdete informace o všeobecných podmínkách, vzor smlouvy o poskytování služeb, provozní řády služeb a další důležité dokumenty, včetně jejich archivu. Nechybí ani informace o frekvenčních plánech a programových schématech NejTV.

Novým samostatným oddílem webu je Podpora, kde si přečtete odpovědi na časté otázky klientů, stáhnete manuály ke službám i k hardwaru, získáte informace o měření rychlosti připojení a také se prokliknete do samostatných zákaznických sekcí 802, Poruba.net a Internet Pb.

Blog Nej.cz: Zajímavé i užitečné informace na jednom místě

Blog Nej.cz získal novou grafickou podobu moderních dlaždic. Díky ní jsou blogové články ještě přehlednější než dosud. Tato sekce vám pravidelně přináší různé aktuality, zajímavosti i tipy z oblasti telekomunikací, užitečné informace o službách, výhodné nabídky služeb či celých balíčků a horké novinky z firmy Nej.cz.

Nej.cz pokračuje v další modernizaci a redesignu celého webu. Hlavním cílem těchto aktivit je zpřehlednění webových stránek, aby na nich zákazníci co nejsnáze našli všechny potřebné informace, kontakty na podporu i důležité aktuality ze světa Nej.cz.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl