Úvod Staňte se součástí Nejlepšího týmu! Nábor do Nej.cz probíhá v celém Česku

Staňte se součástí Nejlepšího týmu! Nábor do Nej.cz probíhá v celém Česku

Rádi byste pracovali v Nejlepším týmu? Nyní můžete: stačí se přidat ke kolektivu Nej.cz. Kde najdete aktuálně platné nabídky práce ve vaší lokalitě?

Nej.cz je stabilní a stále rostoucí firmou a neustále proto hledá šikovné lidi, pro které jsou kvalitně odvedená práce a spokojenost klientů na prvním místě. Kde hledat aktuální pracovní příležitosti a jaké typy pozic Nej.cz obsazuje?

Jaké příležitosti a výhody vám nabídne práce pro Nej.cz?

Práce v Nej.cz vám přinese stabilitu, možnost růstu a osobního rozvoje, motivační finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, přátelský tým, který vás rád přijme mezi sebe, a řadu dalších benefitů.

Rádi byste pracovali pro Nej.cz i vy? Příležitostí a druhů pozic je celá řada. Podívejte se do sekce Kariéra, kde najdete přehled aktuálně otevřených pozic, na které se můžete rovnou hlásit. Každá pozice je doplněna přesnou lokalitou a po prokliknutí v ní najdete detailní informace o náplni práce, požadavcích na kandidáta a všechny důležité podrobnosti.

Zajímají vás další informace o některé pozici? Zapojte se do výběrového řízení, kde se dozvíte více nebo využijte e-mailový kontakt uvedený přímo u vybrané pozice.

Typy pracovních pozic u Nej.cz: Technické, klientsky orientované i administrativní

Pracovní příležitosti u Nej.cz můžete na stránce Kariéra jednoduše filtrovat podle typu pozice. Volit můžete z technických pozic, zákaznické podpory, práce v klientském centru, administrativy či back office. Konkrétními příklady otevíraných pozic jsou obchodně-administrativní pracovník pobočky, recepční, administrativní pracovník, datový analytik či technik sítí elektronických komunikací.

Mezi formami spolupráce najdete plný či částečný úvazek, brigádu, studijní praxi či externí spolupráci. Podle vašeho výběru systém vyfiltruje pouze ty pozice, které přesně odpovídají zadaným požadavkům.

Nej.cz stále roste a hledá zaměstnance po celé České republice. Staňte se i vy součástí Nejlepšího týmu: čeká vás motivující ohodnocení, řada benefitů, přátelský tým i jistota stabilní práce. Aktuální nabídky hledejte v části webu Kariéra.

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl