Úvod Blog V červnu s NejTV odhalíte největší světová tajemství | Nej.cz

V červnu s NejTV odhalíte největší světová tajemství | Nej.cz

01.06.2021

Zažijte dobrodružný červen s NejTV: Odhalujte tajemství s Albertem Linem

Jste milovníky historie, záhad a tajemna? V červnu se s NejTV vydáte v dokumentární sérii do různých koutů světa a odhalíte jejich skrytá, dávno zapomenutá tajemství. Průvodcem vám bude zkušený výzkumník Albert Lin. Společná dobrodružná výprava začíná v sobotu 26. června v 16:00.

Albert Lin, renomovaný vědec, dobrodruh a objevitel spjatý s kanálem National Geographic, cestuje na záhadná místa po celém světě a odkrývá jejich tajemství pod dohledem kamer. Od června se s ním budete pravidelně setkávat v NejTV, právě na kanále National Geographic. Jaká překvapivá dobrodružství, nabitá historií, vás čekají?

Albert Lin odhaluje starověké záhady i dávná města

Vědec-dobrodruh zkoumá záhady dávno zaniklých měst, zapomenutá tajemství Bible i kletby pradávných hrobek. Na svých cestách se nebojí vydat ani do podzemního a podmořského světa. Jeho výzkumné projekty sahají od hledání hrobky Čingischána v Mongolsku pomocí satelitů, dronů či radarů až po expedice, při nichž znovu prozkoumává velká archeologická naleziště různých zemí a díky svým unikátním výzkumným metodám objevuje nové skutečnosti.

Jako studovaný inženýr Albert Lin radikálně mění způsob, jakým objevy běžně probíhají. Při svých výzkumných cestách využívá inovativní postupy a nejmodernější technologie, které poskytují jeho týmu i divákům nový pohled na dávná tajemství. Albert je navíc zkušený vypravěč: umí vás zaujmout a dokonale vás vtáhne do děje.

Užijte si odhalování světových záhad s renomovaným průvodcem Albertem Linem, který vás vezme na nejtajemnější místa světa. Vydejte se poznávat svět tak, jak jste jej zatím nepoznali: ostatní členové výpravy na vás čekají na kanále National Geographic od 26. června, každou sobotu v 16 hodin.

 

 

© 2023 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl