Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Důležitá oznámení

Oznámení o převodu balíčků DĚTSKÝ SEN a KUUL BOX od 03/2017

24. 1. 2017

Vážení uživatelé,

v souvislosti se změnami v programovém schéma Nej.cz si Vás dovolujeme informovat o plánovaném převodu balíčků Dětský sen a Kuul box na nově vzniklý balíček JUNIOR s platností od 03/2017 s tím, že původní balíčky touto změnou zaniknou.

Detailní informace naleznete v Zákaznické sekci Dokumenty a manuály, a to v první části Oznámení.

S případnými dotazy se na nás neváhejte obrátit.

Vaše Nej.cz

Plánované změny v TV nabídce Nej.cz od 02/2017

30. 12. 2016

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat o plánovaných změnách televizních programových nabídek, které plánujeme uskutečnit od února 2017. K tomuto datu dojde k většímu počtu změn, které budou realizovány na základě bodu 2.10. Provozního řádu o poskytování služeb kabelové televize Nej Televize a pro zákazníky používající službu NET TV dle bodu 2.8. Provozního řádu o poskytování služeb internetové televize NET TV.

Bližší informace naleznete v Zákaznické sekci Dokumenty a manuály v části Oznámení.

S pozdravem Vaše Nej.cz

Informace - volání na telefonní čísla poboček

30. 11. 2016

Vážení klienti,

z důvodu zvýšeného provozu na našich pobočkách mohou být telefonní linky po několika vyzváněcích tónech přesměrovány na naši centrální zákaznickou linku 488 999 488. Zaměstnanci poboček se primárně věnují klientům, kteří svůj požadavek řeší osobně, hovory vyřizují pouze v případě, že jim to aktuální situace na pobočce dovolí.

Neváhejte využít služeb naší zákaznické linky, naše operátorky Vám rády poradí.

Děkujeme za pochopení, Vaše Nej.cz

Změna programů Kino CS, Muzika CS a Doku CS

23. 11. 2016

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat o aktuálních změnách prováděných mediální společností Film Europe. Tato společnost provozuje placené kanály Film Europe, Doku CS, Muzika CS a Kino CS. Od 14. 11. 2016 spustila dva nové filmové kanály Československo a Festival Cinema Chanel. Tyto kanály se střídají na jedné programové pozici. Mimo standardního rozlišení jsou k dispozici také ve vysokém HD rozlišení. Zároveň s touto změnou došlo k ukončení vysílání stanice Kino CS a bude následovat i konec Muzika CS.

První novinkou je filmový kanál Československo HD, který se exkluzivně věnuje filmům a dokumentům z období od 28. října 1918 do 31. prosince 1992. Československo HD nahradil program Kino CS, který už nadále nebude na našem trhu dostupný. Nový program vysílá v čase od 04:00 do 22:00.

Druhou novinkou je kanál Festival HD, který vysílá v nočních hodinách. Jde o první tematický filmový kanál v HD kvalitě, který nabízí divákům špičku světové festivalové kinematografie. Festival HD je televizním a VOD obrazem úspěšného festivalového kino projektu Be2Can – přehlídky oceněných a soutěžních filmů z třech největších filmových festivalů v Benátkách, Berlíne a Cannes.

Nepříjemnou zprávu si připravila společnost Film Europe pro všechny fanoušky staré dobré české a slovenské hudby. Vysílatel nadále nepočítá se stanicí Muzika CS a plánuje ukončit vysílání k 30. listopadu 2016. Program Doku CS má ukončit své vysílání také, bližší termín ovšem zatím stanoven není.

Vaše Nej.cz

©2015-2020 Nej.cz. Všechna práva vyhrazena.
Technické řešení Beneš & Michl