Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Aktuálně

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Oznámení pro zákazníky využívajicí programovou nabídku NEJ ZÁKLAD SD a kombinační balíčky 3v1 SD

19. 4. 2018

Vážení klienti,

dovolte nám prosím, abychom Vás tímto informovali o změnách v televizní programové nabídce, kterou od nás využíváte.

Vzhledem ke změnám podmínek společnosti TV Nova s. r. o.,spokojeni. která výrazným způsobem zdražuje poplatky za distribuci a také z důvodu navyšování poplatku autorským svazům, který ze zákona odvádíme, musíme přistoupit k úpravě ceny základního televizního balíčku NEJ ZÁKLAD v SD rozlišení a kombinačního balíčku 3v1 v SD rozlišení o částku ve výši 10 Kč vč. příslušné DPH, a to s platností od 1. 6. 2018.

Chceme Vás proto požádat o upravení Vašich plateb o tuto částku k výše uvedenému datu. U platby prostřednictvím SIPO a inkasní platby z účtu si pouze ověřte povolený limit, úpravu částky řešit nemusíte, bude provedena automaticky.

Současně se snažíme do televizní nabídky neustále zařazovat nové kanály, a proto jsme od dubna obohatili nabídku o nově vzniklé programy PRIMA KRIMI HD, hudební kanál Šlágr 2 a dětský program TUTY.

Rovněž Vás chceme informovat, že v návaznosti na změnu zákona o elektronických komunikacích ze dne 2. 9. 2017, dále také na základě změn ve správním řízení ČTU a v neposlední řadě kvůli změnám v evropské směrnici o nakládání s elektronickými daty (GDPR), měníme s účinností od 1. 7. 2018 všeobecné obchodní podmínky (VOP), provozní řády služeb a ceníky. Podrobnosti o provedených změnách si můžete prohlédnout na našich webových stránkách, kde budou zveřejněny v průběhu měsíce května 2018. Všechny avizované změny jsou však ku prospěchu ochrany Vašich osobních dat a Vás, jakožto koncového spotřebitele.

V souladu s obchodními podmínkami máte možnost, v případě nesouhlasu s těmito změnami, zaslat písemnou výpověď na zákaznické středisko do 20. května 2018. Výpověď bude v tomto případě účinná od 1. června 2018.

Věříme, že uvedené změny přijmete s porozuměním, změnu ceny pochopíte a budete i nadále s našimi službami spokojeni.

za Nej.cz, s.r.o. Marius Marcolla
Obchodní ředitel, jednatel

Potřebujete poradit?

Nechte nám tu své číslo, zavoláme vám zpět

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl