Úvod Aktuálně DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Aktuálně

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Změna programů Kino CS, Muzika CS a Doku CS

23. 11. 2016

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat o aktuálních změnách prováděných mediální společností Film Europe. Tato společnost provozuje placené kanály Film Europe, Doku CS, Muzika CS a Kino CS. Od 14. 11. 2016 spustila dva nové filmové kanály Československo a Festival Cinema Chanel. Tyto kanály se střídají na jedné programové pozici. Mimo standardního rozlišení jsou k dispozici také ve vysokém HD rozlišení. Zároveň s touto změnou došlo k ukončení vysílání stanice Kino CS a bude následovat i konec Muzika CS.

První novinkou je filmový kanál Československo HD, který se exkluzivně věnuje filmům a dokumentům z období od 28. října 1918 do 31. prosince 1992. Československo HD nahradil program Kino CS, který už nadále nebude na našem trhu dostupný. Nový program vysílá v čase od 04:00 do 22:00.

Druhou novinkou je kanál Festival HD, který vysílá v nočních hodinách. Jde o první tematický filmový kanál v HD kvalitě, který nabízí divákům špičku světové festivalové kinematografie. Festival HD je televizním a VOD obrazem úspěšného festivalového kino projektu Be2Can – přehlídky oceněných a soutěžních filmů z třech největších filmových festivalů v Benátkách, Berlíne a Cannes.

Nepříjemnou zprávu si připravila společnost Film Europe pro všechny fanoušky staré dobré české a slovenské hudby. Vysílatel nadále nepočítá se stanicí Muzika CS a plánuje ukončit vysílání k 30. listopadu 2016. Program Doku CS má ukončit své vysílání také, bližší termín ovšem zatím stanoven není.

Vaše Nej.cz

Potřebujete poradit?

Nechte nám tu své číslo, zavoláme vám zpět

© 2021 Nej.cz
Technické řešení Beneš & Michl